banner_turkey

  • İlgili Ürünler
Gen Dizileme Hizmeti

Gen Dizileme Hizmeti

DNA ile mi çalışıyorsunuz? Dizilemede size yardımcı olabiliriz! 454 Dizileme teknolojisi ile uzmanlığımızdan faydalanın.

Eğer detaylı dizilerin elde edilmesi zaman, karmaşıklık ve maliyet açısından zorluk çıkarıyorsa, örneklerinizi sizin için biz diziletelim. Teknolojimizin verimliliği ve hızı, bir zamanlar çok zor hatta imkansız olan projeleri bile günümüzde gerçekleştirmemizi sağlıyor. Şimdiden mikroRNA’dan tüm genomlara kadar değişik boyutlarda yüzlerce örneği rekor zamanda, konvansiyonel klonlama ve Sanger dizileme kısıtlamalarından bağımsız olarak analiz edebildik.

 

Daha fazla bilgi için: http://www.454.com/products-solutions/sequencing-services/index.asp

Daha fazla bilgi için

Gen Dizileme Reaktifleri

Gen Dizileme Reaktifleri

Genome Sequencer FLX için gereken teçhizat ve aksesuarlar, veri analizi için programlar, dizileme için gereken reaktifler için:

 http://www.454.com/products-solutions/product-list.asp

Daha fazla bilgi için

Genome Sequencer FLX

Genome Sequencer FLX

Yeni nesil dizilemede altın standart

Genome Sequencer FLX Sistemi, uzun okuma özelliğine sahip GS FLX Titanyum kimyasıyla, 454 Dizileme platformlarının en gelişmişidir. Tek seferde 1 milyondan fazla yüksek kalite okuma ve 400 baz uzunluğuna varan diziler sunma kapasitesine sahip sistem özellikle tüm genom de novo dizilemeleri, transkriptom dizilemeleri, karmaşık örneklerde metagenom karakterizasyonu ve yeniden dizileme (re-sequencing) alanlarında öncü konumdadır.

Detaylı bilgi için. http://www.454.com

Daha fazla bilgi için

Genome Sequencer Junior

Genome Sequencer Junior

Dizilemede en büyük yenilik

Genome Sequencer Junior Sistemi, 454 Dizileme Teknolojisinin gücünü doğrudan laboratuvarınıza getiriyor. Genome Sequencer FLX’in kanıtlanmış (benzersiz) kalitesi ve okuma uzunluğunun  bireysel laboratuar gereksinimlerine uyarlanmış versiyonundan faydalanın. DNA’dan sonuca ve oradan da keşife kolay iş akışı ve veri analizi ile hızlıca ulaşın.

Detaylı bilgi için. http://www.gsjunior.com

Daha fazla bilgi için