banner_turkey

  • İlgili Ürünler
MODULAR PRE-ANALYTICS EVO

MODULAR PRE-ANALYTICS EVO

MODULAR PRE-ANALYTICS (MPA) tüm dünyada 400'den fazla laboratuvarda hizmet veren çok güvenilir ve kanıtlanmış Toplam Laboratuvar Otomasyonu çözümüdür. MODULAR PRE-ANALYTICS EVO (MPA), numunelerin analiz öncesi tüm ön işlemlerini otomatikleştirir, sonrası için on-line bağlı analitik modüllere (klinik kimya, immünokimya) numune transferini gerçekleştirir.

Önemli faydaları:

Kısa ve öngörülebilir numune çıkış süresi, tek kullanımlık pipet uçları ile kontaminasyon riski olmadan gerçekleşen işlemler, online bağlı klinik Kimya, immünokimya modülleri için hazırlanan ayrı alikotlar ile parallel, hızlı, risksiz işlem, standardize analitik öncesi işlemler, artan kalite ve verimlilik.

Temel özellikler:

- Santrifüj
- Kapak açma
- On-line alikotlama
- Off-line alikotlama
- Off-line alikod barkodlama
- Kapak kapatma
- Numune gruplama/arşivleme
- MODULAR ANALYTICS EVO ve Cobas 6000, Cobas 8000 analizör serilerine bağlantı

Daha fazla bilgi için

RSA Pro ve RSD Pro

RSA Pro ve RSD Pro

RSA Pro
(2 santrifüj ünitesi ile, santrifüj ünitesi opsiyoneldir.)

Görev Hedefli Otomasyon sistemleri (Task Targeted Automation) RSD Pro ve RSA Pro numune gruplama, santrifüj, kapak açma, alikotlama*, barkod yapıştırma*, arşivleme gibi bir veya birkaç analitik öncesi işlemi otomatik şekilde gerçekleştirir.

Bu analitik öncesi işlemlerin kalitesini ve verimliliği arttırır ayrıca potansiyel olarak tehlikeli biyolojik materyal ile operatörlerin temas etmesini önler.

* RSA Pro sisteminde mevcuttur.

RDS Pro

 

Daha fazla bilgi için