Home_Banner

Hoşgeldiniz

roche destek hattı

Destek talepleriniz için Roche Diagnostics Turkey Çağrı Merkezi Destek Hattını arayabilirsiniz.

Roche Diagnostics Turkey

Türkiye'nin öncü sağlık firmalarından biri olma hedefi ile yola çıkan Roche Diagnostik Türkiye, Merkezi & Hasta Başı Tanı Çözümleri, Moleküler Çözümler ve Diyabet alanlarında yenilikçi ve ileri teknolojiye dayalı ürün portföyü ile bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeye odaklanıyor.

Türkiye’de 1991 yılından bu yana hizmet veren Roche Diagnostik, profesyonel ve kişisel kullanıma yönelik cihazlar, biyokimya, hormon, genetik, moleküler ve kanser test portföyü ile geniş bir alanda çalışmalarını sürdürüyor. Bunun yanı sıra hastaların hayatlarında önemli farklar yaratacak çözümler sunmak amacıyla tanı ve tedaviyi yönlendirici testlerin etkinliğini geliştirmek de şirketin başlıca hedefleri arasında yer alıyor.

Türkiye’de pre-analitik ve post-analitik sistemleri kurarak laboratuvar entegrasyonunu gerçekleştiren ilk şirket olarak, yıllık milyonlarca testin en güvenli ve en verimli şekilde hekimlerin ve hastaların hizmetine sunulmasına katkıda bulunuyor. Aynı zamanda yine laboratuvar dışında kliniklerde kullanılan hasta başı sistemlerini de entegre ederek, sonuç ve hasta güvenliğini sağlıyor.

Linkler

Roche Diagnostics Turkey, Araştırmacı Tıp Teknolojileri Derneği üyesidir.

 

Roche Diagnostics Turkey, Türkiye Etik ve İtibar Derneği üyesidir.