banner_turkey

  • İlgili Ürünler
NimbleGen Elüsyon Sistemi

NimbleGen Elüsyon Sistemi

NimbleGen Elüsyon Sistemi, NimbleGen Dizi Yakalama Array’inin yüzeyinde yer alan zenginleştirilmiş DNA’nın hibridizasyon ve yıkama aşamaları sonrasında, Elüsyon Bölmesi (NimbleGen Dizi Yakalama Array’i ile birlikte gelir) kullanılarak, elde edilmesinde kullanılır.

Daha fazla bilgi için: http://www.nimblegen.com/products/instruments/
index.html#elution

Daha fazla bilgi için

NimbleGen Mikroarray Hibridizasyon Sistemleri

NimbleGen Mikroarray Hibridizasyon Sistemleri

NimbleGen Hibridizasyon Sistemi bir yandan laboratuarınızın hızını arttırırken tutarlı, tekrarlanabilir mikroarray hibridizasyon sonuçları elde etmenizi sağlar. Kolay kullanılabilir sistemimiz aktif karıştırma özelliği ve sabit inkubasyon sıcaklığı sayesinde hem sinyal gücünü hem de hibridizasyon istikrarını arttırır. İhtiyacınıza gore 4 ya da 12 bölmeli modellerden birini seçerek işlem hacminizi arttırabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için:

http://www.nimblegen.com/products/instruments/index.html#hybridization

Daha fazla bilgi için

NimbleGen Mikroarray Hizmetleri

NimbleGen Mikroarray Hizmetleri

NimbleGen Mikroarray Hizmeti sonuçların kalitesini garanti eder. Eğitimli ve tecrübeli elemanlarımız arraylerinizin imalat, hibridizasyon, tarama ve ön analizlerini yaparak sizi personel eğitmekten veya cihaz alım bütçenize yük olmaktan kurtarır. Roche NimbleGen’in size özel array oluşturma esnekliği sayesinde ise sondalarınızın ince ayarını yapabilir, yeni yüksek yoğunluklu  array yaratabilir ve araştırmanızla ilgili soruları daha hızlı ve ucuza cevaplayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: http://www.nimblegen.com/products/access/service.html

Daha fazla bilgi için

NimbleGen Mikroarray Kurutucu

NimbleGen Mikroarray Kurutucu

Tarama öncesi etkili yıkama ve yıkama solüsyonunun tümüyle kaldırılması microarray uygulamaları açısından kritik öneme sahiptir. Yetersiz yıkama veya yıkama solüsyonunun tümüyle kaldırılmaması sonucu geride kalan tuz kristalleri ile diğer kalıntılar hayati önem taşıyan verileri tehlikeye düşürebilir, fondaki sinyal gücünü arttırabilir veya her ikisine birden yol açabilir.

NimbleGen Mikroarray Kurutucu, asetonitril gibi zararlı kimyasal maddeler kullanmadan, minimum kalıntı ile yüksek kaliteli sonuç elde edilmesini sağlar. Array kurutma adımı Cy-boyalarının atmosferik ve ışık kaynaklı degradasyonunu önlemek amacıyla korumalı bir ortamda gerçekleştirilir.

Daha fazla bilgi için:    http://www.nimblegen.com/products/instruments/index.html#dryer

Daha fazla bilgi için

NimbleGen Mikroarray Ürünleri

NimbleGen Mikroarray Ürünleri

NimbleGen mikroarray ürünleri çok yönlülük ve esneklik için tasarlanmıştır. Bu ürünler değişik uygulamalara, Array biçimlerine ve iş akışına göre uyarlanmıştır.

Mikroarray Ürünlerimiz:
Gen Ekspresyonu
Metilasyon
CGH/CNV
ChIP-chip
Dizi yakalama

Daha fazla bilgi için: http://www.nimblegen.com/products/index.html

Daha fazla bilgi için

NimbleGen MS 200 Mikroarray Tarayıcı

NimbleGen MS 200 Mikroarray Tarayıcı

NimbleGen MS200 Mikroarray Tarayıcı, NimbleGen DNA Mikroarray’lerinin tüm potansiyelinin kullanılabilmesi için geliştirilen ilk tarayıcıdır. MS 200 tarayıcı, sağladığı 2 mikron çözünürlük ve yüksek duyarlılık ile bugünün ve yarının yüksek yoğunluklu NimbleGen Mikroarray’lerin güvenilir ve kaliteli veri üretmesini sağlar.

Daha fazla bilgi için: http://www.nimblegen.com/products/instruments/index.html#scanner

Daha fazla bilgi için