banner_turkey

  • İlgili Ürünler
cobas ® 8000 modüler analizör serisi

cobas ® 8000 modüler analizör serisi

 

cobas® 8000 modüler analizör serisi, gerçek aile konsepti sunan Roche modüler platformunun en yeni üyesidir. Yeni Cobas 8000 modüler analizör serisi, yıllık 3-15 milyon testlik kapasiteye sahip laboratuvarlar için tasarlanmıştır. Sistem Klinik Kimya ve immünokimya testlerinin entegrasyonuna da imkan tanır ve modüler özelliği ile laboratuvarın ihtiyacına uygun çözümler sunmaktadır.Numune Tampon bölgeleri ve gelişmiş reaktif kaset konsepti, yüksek kapasiteli laboratuvarların özel gereksinimlerini karşılayacak yenilikçi tasarım öğelerinden bazılarıdır.  

 

Daha fazla bilgi için

cobas® 4000 analizör serisi

cobas® 4000 analizör serisi

Kolaylık, performans ve güven

cobas® 4000 analizör serisi, cobas® modüler platform ailesinin küçük segment üyesidir. cobas® 4000 analizör serisinde Klinik Kimya ve spesifik parametreler cobas c 311 analizöründe, immonoloji parametreleri cobas e 411 analizöründe gerçekleştirilir. cobas c 311 analizörü ve cobas e 411 analizörü sahip olduğu geniş test menüsü, üstün teknik özellikleriyle küçük, küçük – orta hacimli laboratuvarların ihtiyaçlarını üstün performansıyla karşılar. 

Daha fazla bilgi için

cobas® 6000 analizör serisi

cobas® 6000 analizör serisi

Laboratuvarınızı geleceğe taşıyacak esnek serum çalışma alanı çözümleri

Nasıl ki, her hasta kendine özgü tedaviye ihtiyaç duyarsa her laboratuvarda benzersiz ve tektir. Laboratuvarın dikkat çekicek düzeyde yüksek standartlarda ve etkin çalışabilmesi  terzi misali çözümleri gerektirir.

cobas® 6000 analizör serisi cobas® modular platform ailesinin bir üyesidir. Orta ve orta –büyük kapasitedeki laboratuvarlarda Klinik Kimya ve İmmunokimya testlerinin tek bir platformdan tek bir serum/plazma tüpünden çalışılmasını sağlar. Sunduğu 7 farklı konfigürasyon ile laboratuvarın bugünkü ihtiyaçlarına göre konfigüre edilir fakat gelecekteki ihtiyaçlara göre de büyüme kapasitesine sahiptir.

 

Daha fazla bilgi için